Miserend

  1.) Szentmisék
  2.) Gyászmisék
  3.) Hegyi búcsú
  4.) Keresztelő
  5.) Esküvő
  6.) Imacsoportok
  7.) Éves programok
  8.) Zsolozsma (Laudes)
  9.) Temetés
10.) Jegyes oktatás

1.) Szentmisék
Hétfő 1/2 7 - 7
Kedd 1/2 7 – 7
Szerda 1/2 7 Néha a 1/2 7 órás szentmise is elmarad
Csütörtök 1/2 7 – 7
Péntek 1/2 7 – 7 Elsőpénteken: 1/2 7 és 18 óra
Szombat 1/2 7
18
Vasárnap 7
9
18
Ünnepi miserend 7
9
18
Adventben 6 - 7
2.) Gyászmisék
Hétfő 8 óra
Kedd 8 óra
Szerda 8 óra
Csütörtök 8 óra
Péntek 8 óra
Szombat
Vasárnap
3.) Hegyi búcsú
Förhénc
Mennybemenetel vasárnapja 12 óra
Urunk színeváltozása utáni vasárnap 12 óra
Cserfő
Szent Anna ünnepe utáni vasárnap 12 óra
Mária neve napja utáni vasárnap 12 óra
Bagóhegy
Nagyboldogasszony utáni vasárnap 12 óra

 

4.) Keresztelő
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat Megbeszélt időpontban
Vasárnap 9 órás szentmise után
5.) Esküvő
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat Megbeszélt időpontban
Vasárnap
6.) Imacsoportok
Hétfő 1. Kis Szent Teréz imacsoport (hetente)-Tomasics Lászlóné
Kedd 2. Olvasókör (havonta:első kedd)- Tulman Géza

3. Szent Mónika Kör (havonta: második kedd) – Török Györgyné

Szerda 4. Karitász imacsoport (havonta: első szerda)- Tulman Gézáné

5. Jászol imacsoport (hetente) – Lábodi István

Csütörtök 6. Kereszt dicsősége  imacsoport (hetente) – Szilajka Ferenc

7. Szeplőtelen Fogantatás engesztelő imacsoport (hetente) – Császár Antalné

8. Egész napos szentségimádás (hetente) – Császár Antalné

Péntek 9. Ferences Imaest (havonta: utolsó péntek előtti péntek)- Ocsovai Gracián

10. Karizmatikus imatalálkozó (havonta: utolsó péntek) – Gál Péter

11. Énekkar (hetente) – Horváth Norbert és Tulman Géza

Szombat 12. Zsolozsmázók (hetente) – Plébános
Vasárnap 13. Képviselőtestület (havonta: első vasárnap) – Plébános
7.) Éves programok
Jótékonysági bál, Házszentelések, Ökumenikus imahét, Balázsáldás, Lourdes-i kilenced, Keresztút, Nagyböjti lelkigyakorlat, Anyák napja, Májusi litániák, Szent Flórián köszöntése Rózsaszentelés, Elsőáldozás, Bérmálás, Hittanverseny, Hősök napja, Gyermeknapi vigasságok, Liliomos körmenet, Kisbúcsui bográcsozás, , Kisasszony bölcsője, Egész napos rózsafüzér, Mústgyüjtés,, Szent Cecilia kórustalálkozó, Szentségimádás, Mustgyüjtők összejövetele, Mikulás ünnepség, Szállást keres a szent család, Betlehemes játék, Borszentelés stb.
A piros betüvel írt rendezvények csak Kiskanizsai programok 
8.) Zsolozsma (Laudes)
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat 1/2 7 óra
Vasárnap
9.) Temetés
Hétfő Megbeszélt időpontban
Kedd Megbeszélt időpontban
Szerda Nincs kántor, nincs sekrestyés, nincs temetés
Csütörtök Megbeszélt időpontban
Péntek Megbeszélt időpontban
Szombat Csak akkor, ha szombat munkanap
Vasárnap Nincs temetés
10.) Jegyes oktatás
Hétfő Megbeszélt időpontban
Kedd Megbeszélt időpontban
Szerda Megbeszélt időpontban
Csütörtök Megbeszélt időpontban
Péntek Megbeszélt időpontban
Szombat Megbeszélt időpontban
Vasárnap Megbeszélt időpontban